Keller Williams Coastal Properties - Nolan Ross & Company
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 1 009 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  9014 Burnet Avenue ## 9, North Hills, CA 91343
  Listing Courtesy Of: JohnHart Real Estate, (818) 929-4557, Diego Escobar
  I ri - 698 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  4 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  1324 N Pass Avenue, Burbank, CA 91505
  Listing Courtesy Of: eXp Realty of Greater Los Angeles, Inc., (661) 733-5300, Anthony Sumbry
  I ri - 330 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  22100 Burbank Boulevard #138d, Woodland Hills, CA 91367
  Listing Courtesy Of: JohnHart Real Estate, (818) 929-4557, Diego Escobar
  I ri - 1 563 orë
  Open House
  Tur Virtual
  1 bd
  1.0 ba
  metra katrorë
  ac
  16445 Aberdene Mountain ##102, Fountain Valley, CA 92708
  Listing Courtesy Of: RE/MAX All-Pro, (661) 945-9461, Mike Metter
  I ri - 8 orë
  Open House
  Tur Virtual
  1 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  5460 White Oak Avenue #G338, Encino, CA 91316
  Listing Courtesy Of: Omer Savir, Broker, Owen Savir
  I ri - 551 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  5238 Lemona Avenue, Sherman Oaks, CA 91411
  Listing Courtesy Of: Khoe Realty, Inc, Nick Khoe
  I ri - 840 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (Tani)
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  13337 Beach Avenue #106, Los Angeles, CA 90292
  Listing Courtesy Of: Team Busby Real Estate /Miramar International - Riverwalk, 661-432-9620, Jonathan J Busby
  I ri - 421 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rritja e Çmimit (Tani)
  ac
  2500 Mcreynolds Road, Malibu, CA 90265
  Listing Courtesy Of: Bancorp One, Inc., (310) 717-3478, Kenneth Yamat
  I ri - 94 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (Tani)
  5 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  19041 Calvert Street, Tarzana, CA 91335
  Listing Courtesy Of: Omer Savir, Broker, Owen Savir
  I ri - 6 323 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  1729 S Barrington Ave #3, Los Angeles, CA 90025
  Listing Courtesy Of: Keller Williams Beverly Hills, 310-432-6400, Jane Englander
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Nolan Ross Samé-Weil
  Numri i licencës: 01437302
  Nolan Ross & Company

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  cok7vbi5uuss70s4am9g.png
  Keller Williams Coastal Properties
  1506 East 4th Street Unit 103
  Zyrë

  Nolan Ross Samé-Weil
  Chief Executive Officer 01437302
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.